Dovanų dėžutės

 

Dėžutės

Kruopščiai įpakuota dovana suteiks daug džiaugsmo ne tik ją gaunančiam, bet ir dovanojančiam asmeniui. Tačiau to padaryti nebus įmanoma, jeigu neturėsite kokybiškos, išskirtinės bei patvarios dovanų dėžės. Būtent tokias pakavimo prekes galime pasiūlyti mes – POLI-ART komanda nuolat besistengianti sukurti solidžiausias, prabangiausias dėžutes verslo dovanoms, kurios atitiks kiekvieno estetiką ir patvarumą vertinančio kliento poreikius.

Nustebinkite verslo partnerius

Norite sukurti glaudžius santykius su savo verslo partneriais? O gal tiesiog ieškote būdo, kaip nustebinti artimą žmogų? Tuomet pasirūpinkite solidžiomis pakuotėmis dovanoms. POLI-ART suteiks galimybę kiekvienam klientui iš itin plataus asortimento įsigyti jo lūkesčius atitinkančią dėžutę.

Mūsų siūlomos dovanų dėžutės gali būti pačių įvairiausių spalvų – raudonos, baltos, juodos. Manote, kad ryškios spalvos – šiuolaikinis pasirinkimas? Tuomet pasiūlysime ryškiai žalios, rožinės, geltonos spalvos pakavimo priemones. Taip pat, kiekviena dėžutė gali būti pagaminta su specialiu Jūsų įmonės, prekinio ženklo ar kitu logotipu.

pakuotes

Dėmesys – individualiems poreikiams

Nuėję į prekybos centrą, pabandę išsirinkti unikalią dovanoms skirtą pakuotę ir jos neradę – galite nusivilti. Išeitis – rinkitės specialiai Jūsų poreikiams pritaikytą pakuotę, kurią sukurs POLI-ART komanda. Tik su tokia dėžute atskleisite visą dovanos esmę, suteiksite daugiau džiaugsmo jos gavėjui bei galėsite pademonstruoti savo išskirtinį estetinį skonį.

POLI-ART Jums siūlo net tris dešimtmečius siekiančią patirtį, kokybiškiausias, patvariausias medžiagas bei maksimalų rezultatą už minimalią kainą, kurį įvertino tokios įmonės, kaip „Coca-Cola“, „Kodak“, „Ukmergės Biofabrikas“.

Dovanu dezutes