Kartoninės dėžutės

 

Dėžutės

Norite išsaugoti brangaus daikto kokybę, ilgaamžiškumą bei suteikti jam efektyvią apsaugą? Pasirūpinkite tinkama, specialiai jam pritaikyta pakuote. POLI-ART įmonė jau tris dešimtmečius specializuojasi išskirtinių taros pakuočių gamyboje, kuri atitinka net pačių išrankiausių klientų poreikius. Pagrindinė mūsų naudojama medžiaga – kartonas. Kas lemia šios medžiagos pasirinkimą?

Kartonas – unikali medžiaga

Ieškote tokios dėžutės, kuri būtų labai patvari, atspari mechaniniams pažeidimams, bet tuo pačiu metu gebėtų išsaugoti savo estetinį vaizdą ir būtų nesunkiai papuošiama? Tuomet rinkitės iš kartono pagamintas pakavimo prekes. Vienas iš pagrindinių kartono privalumų – ekologiškumas. Didelė dalis kartoninės medžiagos gaunama perdirbant jau panaudotą kartoną. Taigi pasirinkę tokius gaminius ne tik apsaugosite Jums brangius daiktus, bet mažiau pakenksite gamtai.

Be ekologiškumo, kartonas pasižymi nesunkiu perdirbimu bei apdorojimu. Tai reiškia, kad pasirinkę kartoninę dėžutę, galėsite įgyvendinti visus savo norus – papuošti norimu logotipu, pasirinkti geidžiamą spalvą ar formą. Atsižvelgsime į kiekvieno kliento pageidavimus ir pasistengsime, kad net patys išrankiausi klientai būtų patenkinti.

Džiaukitės išskirtiniais gaminiais

Tai, kad mumis pasitiki tokios įmonės, kaip „Fuji“, „Coca-Cola“, „Wind Siberica“, atskleidžia POLI-ART įmonės išskirtinumą. Vienoje vietoje turime visus kokybiškų pakuočių gamybai reikalingus įrenginius, kuriuos prižiūri specialistų komanda. Prie šios komandos prisijungę profesionalūs dizaineriai sukuria unikalius, netradicinių sprendimų gaminius, kurie išsiskiria iš vienodų pakuočių masės.

Be unikalių sprendimų galime pasiūlyti ir itin operatyvų aptarnavimą. Savo sandėlyje nuolatos turime visas reikalingas medžiagas, todėl pagal individualius užsakymus greitai bei efektyviai pagaminsime optimalų kainos ir kokybės santykį atitinkančias kartonines dėžutes.

Kokybiškos kartoninės dėžutės suteiks saugumo, patikimumo bei estetiškumo garantą. POLI-ART komanda pasirūpins, kad Jūsų daiktai būtų supakuoti tinkamai ir ilgą laiką išsaugotų visas geriausias savo savybes.

kartonines dezes