Popieriniai maišeliai

pakuotes 

Tai veiklos, kuriomis leidybos ir poligrafijos įmonė POLI-ART užsiima jau daugiau nei 20 metų. Popierinės pakuotės, dėžutės ir popieriniai maišeliai yra pagrindiniai mūsų produktai. Tai maksimalus rezultatas už minimalią kainą.

Pas mus galite užsisakyti popierinių maišelių su spauda: pasiūlysime išskirtinį dizainą, parengsime maketą, atspausdinsime bei atliksime visus kitus būtinus darbus tam, jog Jus pasiektų unikalūs, tik Jums sukurti produktai.

Aukščiausios kokybės, itin tvirti popieriniai reklaminiai maišeliai tinkamai reprezentuos Jūsų įmonę ar prekinį ženklą. POLI-ART gali Jums pasiūlyti tiek minimalistinį, „švarų“ dizainą, tiek kūrybiškus sprendimus su iliustracijomis.

Daugiasluoksniai maišeliai su spauda, pasižymintys ypatingu atsparumu drėgmei bei riebalams, solidūs reklaminiai maišeliai verslo dovanoms, buteliams, taip pat popieriniai maišeliai kavai ir arbatai – visa tai ir dar daugiau rasite skiltyje „Galerija“.

Gamybos ypatybės

Aukštos vertės produktai reikalauja tinkamos pakuotės. Reprezentaciniai popieriniai maišeliai yra vienas iš daugelio būdų perduoti savo gaminius partneriams ar klientams. POLI-ART gali pagaminti Jūsų norus atitinkančius firminius maišelius verslo dovanoms, konferencijoms, seminarams, parodoms, parduotuvėms ir maišelius pakavimui. Visi jie gaminami tik iš aukščiausios kokybės dekoratyvinio, kreidinio, faktūrinio arba spalvoto popieriaus.

Popierinių maišelių gamyboje naudojama ofsetinė, šilkografinė bei fleksografinė spauda. Galimas dalinis UV lakavimas, laminavimas matine arba blizgia plėvele. Esant poreikiui, galime atlikti fotospaudą ant viso paviršiaus. Mūsų gaminami popieriniai maišeliai taip pat gali būti įvairių dydžių ir formų, medvilninėmis arba sintetinėmis virvelinėmis rankenėlėmis bei šilkinėmis juostelėmis.

Techninių parametrų pasirinkimas:

· Formatas. Bendradarbiaudami su POLI-ART visuomet galite pasirinkti Jums tinkamiausius gaminių matmenis – aukštį, plotį, gylį.
· Spalvingumas. Spauda ant popierinių maišelių priklauso nuo Jūsų poreikių. Tai gali būti spalvota arba vienspalvė spauda.
· Popieriaus rūšis. Standartiškai maišelius spausdiname ant kreiduoto matinio arba blizgaus popieriaus, tačiau gamybos procesuose galime naudoti ir kitas rūšis – ofsetinį (neslidų), perdirbtą spalvotą arba dekoratyvinį popierių.
· Tiražas. Maišeliai gali būti spausdinami įvairiais tiražais. Tiesa, spausdinant mažiau nei 200 vienetų, vieno maišelio kaina būna kiek didesnė.
· Papildomi duomenys. Jei turite papildomų pageidavimų – esame pasiruošę juos išpildyti. Maišelius galime dengti laminatu, tvirtinti skirtingų medžiagų ir spalvų rankenėles, iškirsti langelius bei atlikti kitus reikalingus apdailos darbus.

Aptarus techninius parametrus, parengiamas kompiuterinis popierinio maišelio maketas. Pagal Jūsų norus sudedamas tekstas, nuotraukos, paveikslėliai, logotipai ir visa kita būtina informacija. Jums gali būti pasiūlyti net keli grafinio dizaino variantai. Tokiu būdu Jus pasiekia unikalaus dizaino popierinis maišelis, sukurtas pagal individualius pageidavimus.