Automobilių apklijavimas plėvele

Siekdami dar didesnio savo produktų ir paslaugų žinomumo turėtumėte išnaudoti visus įmanomus reklamos plotus. Paverskite savo automobilį nuolat judančia bei visiems gerai matoma nemokama reklama! Reklamuokitės ir būkite matomi visur, kur tik važiuojate!

Automobilių apklijavimas reklamine plėvele yra puiki reklaminė agitacija, iš gatvės srauto išskirianti Jūsų transporto priemonę. Preliminarios pajamos iš reklamos ant automobilio priklauso nuo šių veiksnių: dizaino išskirtinumo, reklamos ploto, automobilio stovio, kilometražo bei maršruto.

Reklamine plėvele apklijuotas automobilis yra puiki alternatyva reklaminių stendų nuomai. Jei turite kelis automobilius, kurių kasdieniai maršrutai driekiasi per visą miestą, reklamos rezultatai gali būti tokie patys kaip ir nuomojant reklaminius stendus, o gal net dar geresni!

Kodėl verta naudoti reklamą ant automobilių?

  1. Automobilių apklijavimas plėvele paverčia juos nemokamu reklamos plotu.
  2. Jūsų įmonė reklamuojama visur, kur tik bevažiuotumėte.
  3. Reklama ant automobilio yra sąlyginai nebrangi, mobili bei ilgalaikė.
  4. Tai praktiškas ir efektyvus prekinio ženklo populiarinimas.

Mūsų galimybės

POLI-ART leidybos ir poligrafijos profesionalai yra pasirengę apipavidalinti Jūsų automobilį, motociklą ar puspriekabę reklamine, atmosferiniam ir mechaniniam poveikiu atsparia plėvele. Galime pasiūlyti Jums unikalius sprendimus, įdomią, išsamią ir patrauklią pateiktą informaciją ant Jūsų automobilio, kurią pamatys kiekvienas, pro kurį pravažiuosite.

Automobiliams apipavidalinti gali būti naudojami įvairiaspalviai grafiniai vaizdai bei fotografijos. Jie spausdinami skaitmeniniu būdu, atmosferos poveikiui ypač atspariais dažais, todėl piešiniai ilgą laiką išlieka ryškūs.

Atsižvelgiant į Jūsų poreikius, reklaminė plėvelė gali būti klijuojama su tarpduriais arba be jų, taip pat klijuojamos atskiros detalės: stogas, langų apvadai ir pan. Reklamine plėvele apklijuotas automobilis neabejotinai pritrauks aplinkinių dėmesį, tuo pačiu apsaugos Jūsų automobilį nuo akmenukų ar įbrėžimų. Maža to, plėvelę bet kada galėsite nuimti ir pakeisti nauja.

Gaubtiems, reljefiniams automobilių paviršiams apklijuoti naudojamos specialios plėvelės, kurios puikiai aptempia visus automobilio paviršiaus nelygumus, atlaiko ekstremalias eksploatavimo sąlygas. Visi automobilių apklijavimo plėvele darbai atliekami specialiai tam įrengtose patalpose, laikantis medžiagų gamintojų nurodymų ir rekomendacijų.

automobilio apklijavimas plevele