Auto-moto dizainas

Automobilio apklijavimas PVC plėvele, tai paprastas būdas savo automobiliui suteikti naują įvaizdį.

Siekdami dar didesnio savo produktų ir paslaugų žinomumo, turėtumėte išnaudoti visus įmanomus reklamos plotus. Paverskite savo automobilį nuolat judančia, bei visiems gerai matoma nemokama, ilgaamže reklama! Reklama ant automobilio bus matoma visur, kur tik važiuosite.

Automobilių apklijavimas reklamine plėvele yra puiki reklaminė agitacija, iš gatvės srauto išskirianti Jūsų transporto priemonę. Preliminarios pajamos iš reklamos ant automobilio priklauso nuo šių veiksnių: dizaino išskirtinumo, reklamos ploto, automobilio kėbulo stovio ir aišku naudojamos PVC 3D plėvelės kokybės. Aukšto lygio plėvelių atsparumas pranoksta automobilio dažo ilgaamžiškumą.

Reklamine plėvele apklijuotas automobilis yra puiki alternatyva reklaminių stendų ,lauko plakatų nuomai. Jei turite kelis automobilius, kurių kasdieniai maršrutai driekiasi per visą miestą, reklamos rezultatai gali būti tokie patys kaip ir nuomojant reklaminius stendus, o gal net dar geresni! O investicijos tikrai mažesnės.

Kodėl verta naudoti reklamą ant automobilių?

  • Automobilių apklijavimas plėvele paverčia juos nemokamu reklamos plotu.
  • Jūsų įmonė reklamuojama visur, kur tik bevažiuotumėte ar parkuotumėtės.
  • Reklama ant automobilio yra sąlyginai nebrangi, mobili bei ilgalaikė .
  • Tai praktiškas ir efektyvus ne tik prekinio ženklo populiarinimas, tačiau ir įmonės veiklos, bei paslaugų reklama .

Mūsų profesionalai yra pasirengę estetiškai ir skoningai apipavidalinti bet kokią Jūsų transporto priemonę ar priekabą, naudojant reklaminę, atmosferiniam ir mechaniniam poveikiu atsparia plėvele. Ši plėvelė atliks ne tik tiesioginę reklamos funkciją, bet kartu suteiks automobiliui papildomą barjerą korozijai. Galime pasiūlyti Jums unikalius sprendimus, įdomią, išsamią ir patrauklią pateiktą informaciją ant Jūsų automobilio, kurią pamatys kiekvienas, pro kurį pravažiuosite.

Automobiliams apipavidalinti gali būti naudojami įvairiaspalviai grafiniai vaizdai bei fotografijos. Jie spausdinami tiek skaitmeniniu, tiek ofsetinių būdu su galimu paviršiaus laminavimu, kas suteikia ant plėvelės atspausdintiems dažams atsparumo trinčiai, bei atmosferos poveikiui, todėl piešiniai daugelį metų išlieka ryškūs ir nepakitę. Galima rinktis iš blizgių ar veidrodinių plėvelės paviršių. Automobilio langų zona taipogi gali būti reklaminė plokštuma – užklijuota ant langų plėvelė, dėl stambaus rastro (spaudos taškų), suteikia galimybę iš mašinos salono puikiai matyti aplinką, o iš išorės – reklamą.

Atsižvelgiant į Jūsų poreikius, reklaminė plėvelė gali būti klijuojama su po visomis guminėmis tarpinėmis arba jas apeinant (pigesnis variantas). Taip pat gali būti apklijuojamos atskiros detalės: stogas, variklio ae bagažinės dangčiai, langų apvadai, automobilio kėbulo apatinė dalis, ratų diskai ir pan. Reklamine plėvele apklijuotas automobilis neabejotinai pritrauks aplinkinių dėmesį, tuo pačiu apsaugos Jūsų automobilį nuo akmenukų ar įbrėžimų ir atitolins korozijos poveikį. Maža to, plėvelę bet kada galėsite nuimti ir pakeisti nauja – pagal laikmečio madas ar norus.

Gaubtiems, reljefiniams automobilių paviršiams apklijuoti naudojamos specialios profesionalios 3D plėvelės, kurios puikiai aptempia visus automobilio sferinius paviršiaus. Jei norima paslėpti dėl įvairių priežasčių atsiradusius paviršiaus nelygumus, rekomenduojame naudoti reljefinę plėvelę, kuri gali padaryti nepastebimais visus paviršiaus grubius įbrėžimus ar nežymius įlenkimus. Ši plėvelė atlaiko ekstremalias eksploatavimo sąlygas, jas galima valyti šiurkščiais šepečiais. Paviršius nesibraižo, todėl dažnai naudojamos labiausiai akmenukų nuo kelio dangos veikiamoms automobilio vietoms – slenksčiams, apatinėms durelių zonoms. Visi automobilių apklijavimo plėvele darbai atliekami patyrusių specialistų, tam įrengtose patalpose, laikantis medžiagų gamintojų nurodymų ir rekomendacijų.