Paslaugos

Spaudos darbai

Svarbiausias kriterijus spaudai yra galutinis vaizdas. Vis dėlto renkantis geriausią spaudos technologiją reikia įvertinti daug daugiau aspektų – gamybos tiražą, gaminio medžiagas ir paviršius, norimas spalvas, gaminio naudojimo ypatumus ir kt. Skaitmeninė, ofsetinė ar šilkografinė spauda – kiekviena turi savo privalumų. Mes padėsime išrinkti Jūsų projektui tinkamiausią variantą.


Dėžučių gamyba

Gaminame įvairias dėžutes iš įvairių rūšių kartono, skaidraus PVC, PET. Turime patirties gamindami dėžutes nuo smulkiausių, skirtų kosmetikai, juvelyrikai ar vaistams, iki didelių urnų, skirtų baterijų ir smulkios elektronikos surinkimui. Pagrindinė naudojama medžiaga – kartonas – universaliai panaudojamas, ekologiškas ir nebrangus.


Maišelių gamyba

Popieriniai maišeliai tai puikus būdas priminti savo klientams ar partneriams apie save. Gražus ir patogus maišelis leidžia patogiai parsinešti pirkinius namo, bet dar svarbiau, kad žmogus gali jį naudoti pakartotinai, taip Jūs gaunate nemokamą reklamą.


Kitos paslaugos ir po spaudos atliekami darbai

Mes siekiame ne tiesiog parduoti dėžutę, o suteikti visapusišką paslaugą, todėl kviečiame Jus kreiptis iš karto, kai turite poreikį ką nors supakuoti. Mes parengsime dizainą, pavyzdinį vienetinį maketą, padėsime išsirinkti medžiagas, po pagrindinių spaudos darbų galime pasiūlyti įvairias dekoravimo technologijas, surinksime sudėtingų konstrukcijų gaminius ir galiausiai suderinsime produkcijos pristatymą į Jūsų pageidaujamą vietą.


Auto-moto dizainas

Siekdami dar didesnio savo produktų ir paslaugų žinomumo, turėtumėte išnaudoti visus įmanomus reklamos plotus. Paverskite savo automobilį nuolat judančia, bei visiems gerai matoma nemokama, ilgaamže reklama! Reklama ant automobilio bus matoma visur, kur tik važiuosite.