Dėžučių gamyba

Konstrukcijos parinkimas

Norite prabangiai, solidžiai pateikti verslo dovanas, išsaugoti brangaus daikto kokybę, ilgaamžiškumą bei suteikti jam efektyvią apsaugą siunčiant ar transportuojant? Pasirūpinkite tinkama, specialiai jam pritaikyta pakuote. POLI-ART įmonė jau tris dešimtmečius specializuojasi išskirtinių pakuočių gamyboje, kurios atitinka net pačių išrankiausių klientų poreikius.

Dėžutės gali būti pačių įvairiausių konstrukcijų – su atverčiamu dangteliu, atskiru dangteliu, degtukų dėžutės principu, dėžutės su langeliu ir t. t. Konstrukcijos pasirinkimas priklauso nuo Jūsų norų ir to, kas bus dedama i dėžutes.

su atverčiamu dangteliu
Dėžutė su atverčiamu dangteliu
atskiru dangteliu
Dėžutė su atskiru dangteliu
degtukų dėžutės principu
Degtukų dėžutės tipo
Dėžutės su įdėklais ir skyreliais
Dovanų dėžutė iš popieriaus

Dėžutė turi būti estetiška, tačiau kartu turi atlikti ir apsauginę funkciją. Konstrukcija su dvigubomis sienelėmis yra itin tvirta, todėl tokios iš pažiūros dekoratyvinės dėžutės labai gerai tinka siuntimui paštu. Kad būtų pasiektas maksimalus rezultatas, iš to paties kartono gali būti suformuotas įdėklas, kuris neleis Jūsų gaminiui vartytis ir apsaugos nuo pažeidimų. Kartoniniai įdėklai yra pranašesni nei putų polistirolo įdėklai, kadangi kartonas yra daug paprasčiau perdirbamas ir visa pakuotė gali kelis kartus pereiti medžiagų perdirbimo ciklą.

Renkantis dėžutę verslo dovanoms svarbu tampa ne tik solidi ir tvirta konstrukcija, tačiau ir WOW! efektas, todėl dėžutės konstrukcijoje gali būti panaudotos pačios įvairiausios medžiagos – plastikas, audiniai, oda, metalai ir pan. Itin klientų mėgstamos dėžutės su magnetiniu užraktu liežuvėlyje.

 Dėmesys – kiekvienam pakuočių tipui

•             Pirminė. Šios pakuotės tiesiogiai kontaktuoja su produktu, pavyzdžiui, saldainių, ledų, sūrelių popierėliai. Daugelis šių produktų yra parduodami įvairiuose maišeliuose ar dėžutėse, kurie ne tik apsaugo šį produktą, bet ir patraukia pirkėjų dėmesį.

•             Antrinė. Tiesiogiai kontaktuoja su pirmine pakuote. Pvz., saldainių dėžutė, kurios viduje yra  PET įdėklas, galintis turėti tiesioginį kontaktą su maisto produktais. Tokio tipo įpakavimas atlieka ir itin svarbią apsauginę funkciją, dėl kurios produktas išsaugo ne tik pirminę savo išvaizdą, bet ir estetiškai pateikiamas serviruojant stalą. Kartais ant pirminės pakuotės nėra patogu pateikti reikiamą informaciją, todėl antrinis įpakavimas gali būti labai naudingas norint tai padaryti.

•             Tretinė. Tai dažniausiai didmeninio kiekio pakuotė, kurioje sudėtos antrinės gaminio pakuotės. Tokia pakuotė yra skirta patogiam transportavimui, bei didelio prekių kiekio laikymui, tačiau gal būti naudojama ir kaip ekspozicinė priemonė prekybos vietose. Kaip pavyzdys galėtų būti didelė gofruoto kartono tara, kurioje, įvertinant optimalius gabaritus ir svorį, telpa daug mažesnių saldainių dėžučių. Kadangi dažniausiai šios dėžės nėra matomos pirkėjų, jų dizainas nėra labai svarbus, tačiau didesnis dėmesys skiriamas kokybei, tvirtumui, atsparumas aplinkos poveikiui.

Permatomos dėžutės

galime pagaminti  dalinai ar visai  permatomas dėžutes iš PVC
Skaidri dėžutė

Paprastai dėžutes gaminame iš įvairaus storio kartono. Tokių dėžučių apipavidalinimui galima panaudoti gausybę priemonių – skaitmeninė, šilkografinė, ofsetinė spauda, folijavimas, lakavimas, įspaudimas ir t.t. Bet kartais ir to gali būti negana! Tuomet galime pagaminti dalinai ar visai permatomas dėžutes iš PVC. Permatoma dėžutė kartu ir apsaugo Jūsų gaminį ar dovaną, ir leidžia juo iš karto grožėtis.

Kiti gaminiai iš popieriaus ir kartono

Popieriaus gaminiai dažnai naudojami greitojo maitinimo vietose. Iš popieriaus galima suformuoti įvairių formų gaminius įvairiai produkcijai, taip pat ir vienkartinius maišelius ar dėžutes maistui – bulvytėms, mėsainiams, dešrainiams, picoms, pyragams ir pan.

Bulvytėms
Bulvytėms
Greitam maistui
Greitam maistui
Picoms, pyragams
Picoms, pyragams

Tinkamai suformuotas kartotinis gaminys gali būti labai tvirtas, todėl iš kartono galima gaminti įvairius ekspozicijai skirtus gaminius, laikiklius, nešykles ir pan.

Medžiagos

Pagrindinė mūsų naudojama medžiaga – įvairiausių rūšių ir kilmės kartonas, bei dekoratyviniai didesnio storio (gramatūros) popieriai. Techniškai kartonas taip pat yra popierius, laikoma, kad kartonas yra popierius, kurio gramatūra (vieno kvadratinio metro popieriaus masė gramais) yra ne mažesnė kaip 250 g/m², palyginimui įprastinis biuro popierius yra 80 g/m².

Kas lemia šios medžiagos pasirinkimą?

Vienas iš aktualių laikmečio kartono privalumų – ekologiškumas. Pagrindinė žaliava naujo kartono gamybai gaunama perdirbant jau panaudotą kartoną. Taigi pasirinkę tokius gaminius ne tik apsaugosite Jums brangius daiktus, bet ir prisidėsite prie aplinkos tausojimo, tapsite draugiškesni gamtai.

Be ekologiškumo, kartonas pasižymi universalumu. Kartonas tinka spausdinti, kirsti, lenkti klijuoti ir t. t. Tai reiškia, kad panorėję pasigaminti kartonines dėžutes, galėsite įgyvendinti ne tik daugumą savo sumanymų – papuošti norimu logotipu, pasirinktu spaudos būdu, tačiau susipažinę su kartono kolekcijų gausa ir įvairove, praplėtę savo akiratį, Jūs pasieksite rezultatą, kurio net nesitikėjote. Atsižvelgdami į kiekvieno kliento poreikius, projekto parengtumo lygį, visuomet stengiamės užsakovą supažindinti su daugiau medžiagų ir technologijų, nei reikalauja jo sumanytas gaminys. Daugeliu atvejų tai pasiteisina. Klientai būna patenkinti sužinoję daugiau naudingos informacijos, kuri praplečia ne tik jų fantazijos ribas, bet ir įgyvendinti projektą, kuriam mūsų gamyboje tikrai nėra technologinių suvaržymų.

Džiaukitės išskirtiniais gaminiais

Savo gaminius mums supakuoti patikėjo tokios įmonės kaip mineralinių vandenų kompanija “Tichė”, “Bonaqua”, „Coca-Cola”, saldainių fabrikai “Pergalė, “Naujoji rūta”, porceliano gaminių gamintoja “Kauno Jiesia”, “Kėdainių grūdai”, “Ukmergės biofabrikas, “Anykščių varis”, elektronikos prietaisų gamintojai “Selteka”, “Teltonika”, tekstilės pramonės gamintojai “Utenos trikotažas”, “Audimas”, norvegų kompanija “Devold”, daugybė specializuotų parduotuvių, juvelyrika užsiimanti Rusijos kompanija “Емельянов и синовья”, “Amber angel”, “Auksakalių gildija”, “Mondri” ir t.t. Tai atskleidžia POLI-ART įmonės patikimumą, galimybes bei išskirtinumą. Vienoje vietoje turime visus kokybiškų pakuočių gamybai reikalingus įrenginius, bei technologijas, kuriomis rūpinasi, prižiūri, bei atnaujina kompetentingų specialistų komanda. Prie šios komandos prisijungę profesionalūs dizaineriai sukuria unikalius, netradicinių sprendimų gaminius, kurie leidžia išsiskirti iš tradicinių, skubotai įgyvendintų ir supanašėjusių gaminių gausos.

Mes taip pat siūlome itin operatyvų aptarnavimą. Savo sandėlyje nuolatos turime populiariausias medžiagas. Operatyviai įvykdyti reikliausius užsakovų norus, padeda stabilios sutartys bei konstruktyvūs santykiai su tiesioginiais žaliavų gamintojais ir tiekėjais .Todėl įmantriausi individualus užsakymai pagaminami greitai bei efektyviai, išlaikant už optimalų kainos ir kokybės santykį.

Kokybiškos kartoninės dėžutės suteiks saugumo, patikimumo bei estetiškumo garantą. POLI-ART komanda pasirūpins, kad Jūsų daiktai būtų supakuoti tinkamai ir ilgą laiką išsaugotų visas geriausias savo savybes.