Maišelių gamyba

Popieriniai maišeliai su spauda

Maišeliai – ko gero pati patogiausia pakuotė. Į juos patogu įdėti, išimti, juos galima sulankstyti, kad neužimtų vietos, o prireikus išlankstyti ir naudoti vėl!

Maišelyje geriems vaikams galima padovanoti saldainių, o dar geresniems tėveliams – barbekiu mėgėjams – ir visą maišą anglių kepsninei.

Konstrukcijos parinkimas

Renkantis maišelio konstrukciją pirmiausia reikia atsižvelgti, kokio dydžio ir svorio daiktai bus į jį dedami. Neabejotinai prekių katalogas parodoje bus dedamas į kitokį maišelį, nei bus reikalinga ekonominei šunų ėdalo rotveileriui pakuotei.

Keletas iš galimų maišelių rūšių:

 • Reprezentaciniai maišeliai verslo dovanoms ar brangesniems pirkiniams – pasižymį dekoratyvumu, naudojamos aukštos klasės medžiagos ir įvairiausios technologijos.
 • Maišeliai smulkiesiems prekybininkams – šiuo atveju svarbiau kaina ir patogumas klientui. Ant maišelio patogu pateikti informaciją apie savo verslą. Maišelius dydžius galime suderinti su kartu gaminamomis dėžutėmis.
 • Vienasluoksniai ar daugiasluoksniai maišeliai smulkiems ir biriems produktams – tokie maišeliai padeda išsaugoti prekių aromatines savybes, todėl puikiai tinka kavai, arbatžolėms, prieskoniams, konditerijos gaminiams.
 • Maišeliai buteliams – ar tai būtų prabangus gėrimas, ar alyvuogių aliejus, specialiuose maišeliuose buteliams galėsite jį supakuoti estetiškai ir saugiai. Taip supakuotą butelį bus patogu nešti ar eksponuoti. Papildomai galima pagaminti maišelius su permatomu langeliu.
 Reprezentaciniai maišeliai
Reprezentaciniai maišeliai
Maišeliai prekybininkams
Maišeliai prekybininkams
 Maišeliai smulkiems ir biriems produktams
Maišeliai smulkiems ir biriems produktams
Maišeliai buteliams
Maišeliai buteliams

Kiti galimi maišelių variantai:

 • Miniatiūriniai maišeliai juvelyrikai ir bižuterijai, kosmetikai ir parfumerijai.
 • Reklaminiai maišeliai prekybos centrams ir specializuotoms parduotuvėms bei vaistinėms.
 • Popieriniai 1/2/3-jų sluoksnių maišeliai.
 • Maišeliai nepralaidūs drėgmei bei riebalams.
 • Užsegami “zip-lock” principu ar lipnia juostele maišeliai.
 • Tvirti 2 sluoksnių maišeliai GRILL medžio anglims.
 • Maišeliai su langeliu
 • Spalvoti popieriniai maišeliai

Pas mus galite užsisakyti popierinių maišelių tiek be spaudos tiek su spauda: pasiūlysime išskirtinį dizainą, parengsime maketą, atspausdinsime, bei atliksime visus kitus būtinus pospaudiminius darbus tam, kad Jus pasiektų unikalūs, tik Jums sukurti maišeliai.

Technologinės maišelių gamybos ypatybės

Aukštos vertės produktai reikalauja tinkamos pakuotės. Reprezentaciniai popieriniai maišeliai yra vienas iš daugelio būdų perduoti savo gaminius partneriams ar klientams. POLI-ART gali pagaminti Jūsų norus atitinkančius reklaminius -firminius maišelius verslo dovanoms, konferencijoms, seminarams, parodoms, parduotuvėms. Visos šios pakuotės vadinamos maišeliai pakavimui, pagrinde gaminami iš kreidinio su laminatu, spalvoto dekoratyvinio, ar faktūrinio su įvairiomis tekstūromis popieriaus.

Popierinių maišelių gamyboje naudojama ofsetinė, šilkografinė, fleksografinė, bei iškilioji spauda. Labai mažiems tiražams rekomenduojame skaitmeninę spaudą. Galimas dalinis ir pilnas UV lakavimas, laminavimas matine arba blizgia plėvele – populiarėja dengimas išskirtinio švelnumo “soft touch”plėvele. Esant poreikiui, galime atlikti fotospaudą per viso maišelio išklotinės paviršių. Mūsų gaminami popieriniai maišeliai taip pat gali būti įvairių dydžių ir formų, su popierinėmis klijuotomis ar suktomis, tekstilinėmis natūralaus pluošto ar sintetinėmis, atlasinėmis ar satino įvairaus pločio juostelėmis .Turime galimybę į maišelio pagrindinę plokštumą įmontuoti skaidrų PVC langelį. Maišelio gamybai naudojant popierių iki 150 g/m² galima nenaudoti gana brangios lankstymo formos. Tai laidžia pigiau gaminti nedidelius reklaminių maišelių tiražus.

Maišelių rankenėlių tipai:

Maišelis su popierinėmis rankenėlėmis
Maišeliai su popierinėmis rankenėlėmis
Maišeliai sukto popieriaus rankenėlėmis
Maišeliai sukto popieriaus rankenėlėmis
Maišeliai su virvelinėmis rankenėlėmis
Maišeliai su virvelinėmis rankenėlėmis
Maišeliai iškirstomis rankenėlėmis
Maišeliai iškirstomis rankenėlėmis